| Anonim40148 a întrebat:

Am o extensie in Chrome pe care nu o pot scoate,dau delete si apare din nou cand dau refresh si se tot activeaza la modul pentru dezvoltatori chiar daca o dezactivez, extensia asta ma tot duce la site-uri de cumparaturi si toate felurile.Va rog sa ma ajutati, nu stiu cum a ajuns in calculatorul meu.Multumesc pentru intelegere! happy

7 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

Sterge google chrome din pc, apoi reinstaleaza-l si o sa mearga.
sa stergi si fisierul din %appdata% (scrii in start %appdata%, cauti folderul cu chrome si il stergi)

| Anonim40148 explică (pentru Adrian926a):

Cum il sterg?

| Anonim40148 explică (pentru Adrian926a):

Nu merge..nici nu apare sa il dezinstalez...si nici in %appdata% nu apare :p, vorbesti dar nu sti ce vorbesti :p

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim40148):

Din Control Panel.

| Anonim40148 explică (pentru darrio2007):

Da acolo am fost..si nu era am cautat 10 minute dupa el

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim40148):

Ai intrat in „Dezinstalare sau modificare program" si nu ai dat de el? Nu cred ca nu este. La mine este.