| Cornelia19 a întrebat:

Am o imprimanta Canon MP210 si ieri s-a terminat tusul color, dar ce alb negru este plin si, cu toate astea, nu im printeaza nimic, spune ca nu recunoaste cerneala. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rucsu a răspuns:

Dupa ce dai comanda de printare, si apare pe ecranul imprimantei E6 sau poza cu cerneala sa tii apasat 10 secunde pe bunonul rosu` cu triunghiul in cerc, si sa mai faci inca odata pana iti dispare E`ul ala..., daca apare E5 cartusul e defect happy. Funditabatting eyelashes

1 răspuns:
| Cornelia19 explică:

Vai, m-ai salvat. Multumesc mult!