| Tekato a întrebat:

Am o imprimanta Canon pixma 1800 si imi da error cand vreau sa printez cv. Imi puteti spune cam ce are?

Răspuns Câştigător
| Tekato explică:

Asta nu-mi spune nimic ca sunt cartusele incarcate. Pot sa fie incarcate, dar sa nu le mai recunoasca imprimanta. Si de aici si eroarea. Unul sau ambele. Depinde cat esti de "norocos".

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Baga detalii, daca vrei raspunsuri. Verifica drivere, verifica cablul, verifica cartusele, etc. Intai faci probe si dupa aceea pui intrebari. Uite domn'le, am facut asta, asta si asta si tot nu merge. Si dupa aceea mai vedem. Succes!

| Tekato explică (pentru K0sti):

Am verificat driverele cartusele sunt incarcate si am verificat si cablul

| K0sti a răspuns (pentru Tekato):

Cartusul sau cartusele defecte electric.

| Tekato explică (pentru Tekato):

Asta nu-mi spune nimic ca sunt cartusele incarcate. Pot sa fie incarcate, dar sa nu le mai recunoasca imprimanta. Si de aici si eroarea. Unul sau ambele. Depinde cat esti de "norocos".

| Andrei_Nelu_1996 a răspuns:

Poate are un "inceput de sfarsit"laughing)