| alex_6901 a întrebat:

Am o imprimanta Canon pixma ip7250 si am reincarcat cartusul negru iar acum nu imi recunoaste nivelul de cerneala, tot gol apare.Ce as putea face? Stiu ca se reseteaza cumva dar am incercat toate variantele posibile de pe internet dar nu imi merge nimic.

1 răspuns:
| timeOUT a răspuns:

Nu mai ai ce ii face, cand il cumperi nou, trebuie sa ii faci o copie de rezerva la date, sau ceva de genu, si cand il incarci, sa faci un copy-paste, imprimanta va merge, dar iti arata ca e gol cartusul, asa am patit si eu.