| paulpaul112 a întrebat:

Am o imprimanta Canon Pixma MP210... si de cateva zile imi da eroare 8 ( E 8 ) imi spuneti si mie ce inseamna si ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| altair009 a răspuns:

Ai schimbat sau reincarcat cunva cartusele daca da trebuie sa le resetezi. apasa butonul "cancel" de obicei la cannon e un buton cu un triunghi portocalui, il tii apsat vreo 10 sec.ar trebui sa mearga...

| MistikLife a răspuns:

Am acelasi tip de imoprimana si mie mi-a dat la fel... eu am apasat intruna pe butoane la nimereala si mi-a mers (nu stiu cum) laughing)) incearca si u ca poate ai si u norocul meu
Ori poate nu mai ai cartus happy