| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimanta HP DESKJET 1050 PRINT SCAN COPY, face copii dar nu merge sa scot de pe calculator la ea. Ce sa-i fac?
Are un buton cu un "X", altul pentru alb-negru si altul pentru color.
Multumesc, dau funda:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| marinelmomoratoiu a răspuns:

Nu apasa pe alb negru nici pe x.
Trebuie ca cineva sa ti-o conecteze la calculator.
Apoi trebuie sa scrii un text si apoi dai file>>apoi dai print...>>si din nou dai print.
Nu uita ca imprimanta sa fie pornita
Apoi printarea se va face
La poze(pentru a printa poze) dai clik dreapta print>>print.
Daca nu merge cum ti-am spus cheama pe cineva sa iti instaleze imprimanta

| ioanacoco a răspuns:

Cum gasesc drive-urile alea? De unde le iau sa le instalez?