| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimanta HP Deskjet si este total blocata, pe dispaly imi arata cifra 3 ( cum ca ar vrea sa faca copii dupa niste documente vechi ), nu era o problema eroarea asta pana ieri cand a refuzat total sa printeze orice i-as fi dat... am incercat sa reinstalez si drivere, absolut tot ce se poate si hard reset-uri, nimic nu merge... sa inteleg ca e buna de aruncat la gunoi? sau se mai poate face ceva si eu nu stiu?

1 răspuns:
| Domino2018 a răspuns:

Salut, incearca sa schimbi cartusele (poate au probleme chiar daca au cerneala )... oricum te sfatuiesc sa cumperi alta decat sa repari, eu asa am facut happy