| anonymsv a întrebat:

Am o imprimanta Hp photosmart B010 si mi s-au terminat cartusele...Eu credeam ca sunt reincarcabile dar am aflat ca trebuie sa cumpar de fiecare data alte cartuse sau asa ceva. Asta e problema ca nu prea inteleg cum functioneaza ele. Au un cip si in functie de ele tipareste un anumit numar de pagini dar nu prea am inteles. Rog sa ma ajute cineva si sa imi spuna daca nu pot de fapt sa reincarc cartusele cu cerneala fara sa le cumpar din nou originale pentru ca m-ar costa in jur de 2 milioane daca le incarc si pe cele colorate si pe cele negre. Daca ar fi asa atunci as putea sa mai pun un milion si iau din nou alta imprimanta cu cartuse din nou noilaughing.

Răspuns Câştigător
| daniel_8163 a răspuns:

Se pot reincarca,cipul ala cum ii spui tu este pentru cu totul altceva, in Romania se incarca si daca nu se poate, santem destepi noi romanii facem si gasim metode.Deci fii fara grija se pot reincarca.

5 răspunsuri:
| KaTalyNutzuU a răspuns:

Buna nu e posibil asa ceva este reincarcabil 100% ca asa am si eu happy

| KaTalyNutzuU a răspuns:

Te duci cu tot cu cartuse! si le reincarca happy

| anonymsv explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri.big grin Acum imi poate spune cineva si cum sau unde sa le reincarc? multumesc anticipattongue

| anonymsv explică:

Le-am reincarcat dar calculatorul nu mi le citeste ca imi spune ca sunt tot goale. Sugestii?

| Bucura_Iuliana_1993 a răspuns:

Buna! am aceeasi problema, imi poti spune ce-ai mai rezolvat?