| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimantă MF6140dn,iar eu aș vrea să creez un joc de cărți (nu la alea care vă gândiți voi ),dar când vreau să scot foile, ies alb negru, dar eu vreau cu culori precum roșu, albastru, roz etc.Nu merg nicăieri, dar pot să fac ceva?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pai poate ca doar incolor iti poate scoate happy.

| johnnny123 a răspuns:

Oare o avea vreo legătură cu faptul că Canon i-SENSYS MF6140dn este o imprimantă alb-negru?

| TristanTzara a răspuns:

Vezi dacă (1) imprimanta e color, (2) dacă are tuș color și (3) dacă i-ai dat să imprime color.

| anonim_4396 explică (pentru TristanTzara):

Și cum îi dau,, tuș color"?

| smecher777 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ii poti da, deoarece ea foloseste cum este imaginea. Poate nu ai tus color ci doar negru.

| TristanTzara a răspuns (pentru anonim_4396):

Desfă imprimanta, are acolo niște compartimente pentru tuș, acolo unde e tușul alb-negru (pe ăla sigur îl ai, că ți-a printat incolor) dacă e numai un compartiment însemnă că nu e color, dacă are două vezi dacă are la ambele tuș, dacă nu înseamnă că trebuie să cumperi și tuș color. Succes!