| Bogdan549 a întrebat:

Am o imprimanta stricata. Stie cineva unde ma pot scapa de ea? Sunt din Craiova si mi-as dori daca s-ar putea sa mai obtin si niste bani pe ea.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-o la un centru de reparat imprimante! Ei vor hotara daca merita sa o cumpere. Uite: https://craiova.cylex.ro/reparatii+imprimante.html

| eminescuhipiot a răspuns:

Pune-o pe olx cu mentiunea ca e stricata sau pentru piese schimb

| Marin14 a răspuns:

Poti sa postezi imprimata pe un site de vinzari a lucrurilor folosite poti primi ceva bani pe ea