| oceanoflove a întrebat:

Am o întrebare. Acest dispozitiv poate fi folosit si ca stick sub pentru laptop/telefon? Nu imi este clar din specificatii.
https://m.emag.ro/......D3KPDHBBM/

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, numa' că trebuie să bagi un card să aibă ce citi readerul ăla

| GabiDumitrescu a răspuns:

E greu a naibii sa citesti, nu? Ah, analfabetismul asta functional care ne omoara... poate fi folosit ca memorie externa DACA ii adaugi un card microSD! El e CARD READER. Scrie destul de clar, nu? In specificatii mai scrie CAPACITATE MAXIMA, deci el vine FARA memorie. Oare cum supravietuiesti?

| oceanoflove explică (pentru GabiDumitrescu):

Voiam doar sa ma asigur ca asa este ca sa nu dau banii degeaba. Nu esti aici ca sa ma insulti si nu te mai da rotund ca omul nu s-a nascut învățat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru oceanoflove):

In cel mai rau caz il returnai. Cred ca eu m-am nascut invatat?

| Legion7X a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ești arogant așa zi.

| anonimg a răspuns:

În el trebuie să introduci un card de memorie.
Merge să îl folosești numai la telefoanele cu Android care au funcția OTG, și numai la iPhone care are conector lightning.

| Legion7X a răspuns:

Este un fel de stick care citește carduri, nu are memorie proprie, se bazează doar pe memoria cardului.
Bagi cardul telefonului în el, are două spații pe lateral.

| adryang78 a răspuns:

Nu. Este un cititor de carduri de memorie, nu are propriul spațiu de stocare.