| steaua25 a întrebat:

am internet de la orange pe un telefon nokia 2680s-2.
dar nu merge mini opera sad
am citit pe unele situri ca trebuie sa fac ceva setari...
Opera Mini merge prin GPRS, EDGE cat si 3G. Daca folosesti apn internet, ca sa-ti mearga OM, intra in setari si la conectivitate sa fie pus pe Socket.De asemenea, la permisiunile aplicatiei sa fie toate pe Permis mereu.

cum pot sa fac sa mearga, daca stiti sa imi spune-i mai detaliat.

multumesc. funda love struck

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Încearcă să te conectezi cu navigatorul telefonului la m.opera.com și să descarci Opera Mini 4, ar trebui să meargă pe telefonul tău.