| elenabalan a întrebat:

Am o intrebare, am pus pe pagina de Facebook (pagina, nu profil) un filmulet, insa nu reusesc sa taguiesc anumite persoane. Daca dau tag imi gaseste niste pagini, dar eu vreau persoane, nu pagini. De ce nu merge taguirea?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate trebuie ca si persoanele sa fie inscrise in acel grup/pagina. Sau poate acelea au dezactivat optiunea de tag.

| Iote a răspuns:

Probabil persoanele alea au doar pagina nu si profil personal. Am vazut cazuri. Si eu cautam o persoana anume si imi aducea doar pagina sa. M-am chinuit mult pana sa inteleg ca are numai pagina.