| MoldovanNoris1999 a întrebat:

am un laptop care n-are baterie.am observat ca se porneste doar daca ii tin capatul care se introduce in portul pentru alimentare in sus.si nu imi place sa folosesc calculatorul doar cu o mana.PS funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la un service specializat, are probleme cu mufa de alimentare, s-ar putea sa fie rau dezlipita, si poate vor reusi cei de acolo sa ti-o lipeasca cu fludor, dar de obicei, alt laptop nou, daca a ajuns in stadiul asta.

1 răspuns:
| LinxCont a răspuns:

E posibil sa fie dezlipita sau defecta mufa de alimentare de pe placa de baza si trebuie schimbata sau lipita la loc. Poate fi si de la cablul de alimentare sau de la mufa lui.