| vladut_4861 a întrebat:

Am o intrebare: as dori sa stiu daca este bun telefonul Samsung galaxy s3? as vrea sa imi achizitionez unul. vreau sa stiu si parerile voastre

Răspuns Câştigător
| Cupcake666 a răspuns:

Dupa parerea mea as spune ca este maricel, (pentru mine fata fiind) dar daca te intereseaza mai exact pot sa iti zic ca este un telefon bun-chiar foarte bun. Am un coleg in clasa si are s3. e genial telefonul mai ales din punct de vedere tehnic (se misca foarte bine, ecran gorilla, imagini clare, procesor f. bun (te lasa sa intri dintr-o aplicatie in alta fara probleme) si designul este unul atractiv).
Sper ca ti.am fost de ajutor happy
Fundita? big grin

12 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EWTWNBBBM/
Asta e nou aparut, e de 2 ori mai performant, are specificatii tehnice foarte bune, il am si e mai bun decat orice s3

| vladut_4861 explică (pentru bogdan324):

Pe mine nu ma atrag telefoanele HTC

| piTiCcu a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S3, indiferent daca as avea bani sau nu.Ai mai multe avantaje la Samsung pentru ca are programul Android, care majoritatea aplicatiilor sunt gratis si bune, pe Iphone majoritatea trebuie sa platesti, mai putine aplicatii gratuite.Ecran mai mare, internetul se incarca repede, Ram-ul destul de mare.Succes!

| ÎngerCretin a răspuns:

Nu am probleme cu el. L-am scapat de multe ori pe beton si in nisip. I-a intrat putin nisip in mufa de la incarcator dar s-a dus repede, iar de la scapatul jos nu mi s-a zgariat decat foarte putin. Poti sa-ti iei si o husa de silicon/plastic (silicon e mai recomandata) si sa ti-o pui (se pune pe spatele telefonului si putin pe marginile din fata) care nu e foarte scumpa.

| alexx102428 a răspuns:

Este bun cu foarte multe aplicatii multe aplicatii poti sa te joci jocuri pe el sa te uiti pe net

| Viorel_Tudor_1990 a răspuns:

Da..Este foarte bun.Til recomand..Bateria tine mult timp, are un touch foarte bun merg bine jocurile, memoria telefonului este foarte buna (parca este de 3 gb nu mai stiu exact cat) Dar Este foarte bunwinking

| Immjustalittlecupcake a răspuns (pentru Viorel_Tudor_1990):

3 gb? Gresesti. Are 16!

| ÎngerCretin a răspuns (pentru Viorel_Tudor_1990):

Memoria poate fi de 16 gb sau de 64 gb. Vorbesti sa te bagi in seama.

| Viorel_Tudor_1990 a răspuns (pentru Immjustalittlecupcake):

Frate..am scris intre paranteze ca nu stiu exact big grin

| Viorel_Tudor_1990 a răspuns:

Bine ca ma bag singur in seama.tu chiar esti prost..Nu am scris ba in paranteza ca nu stiu exact cat? esti orb? du-te si ia-ti ochelari