| alex495 a întrebat:

Avem 2 smartwatch uri. Unu cu display de 1, 56 inch cu rezolutie 320 x 290 si unu cu display de 1.2 inch si 360 x360 rezolutia. Care dintre ele va afisa mai mult dintr o fotografie si de ce?

3 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Ambele vor afișa imaginea la fel dar cu rezoluţii diferite. Daca vrei sa citesti dupa o poza ceva, nu vei reusi, am incercat.

| alex495 explică (pentru marian37):

Pai asta nu inteleg, daca e ecranul mai mare afiseaza mai mult din poza sau tot de rezolutie tine asta?

| marian37 a răspuns (pentru alex495):

Nu ţine de nimic asta. Pozele vor fi afisate intregi.