| NVRE a întrebat:

Am o intrebare cum as putea sa fac dual boot cu kali linux si cu windows 7.Cum functioneaza?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Https://www.howtogeek.com/......-computer/

Poti instala orice sisteme de operare in dual boot.
Windows xp, vista, 7, 8, 10, unbuntu, linux, etc.

| NVRE explică (pentru Ineys):

Ai putea sa ma ajuti personal (pe skype sau Facebook (mess))?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Simplu! Instalezi Windows 7 si apoi Kali Linux. http://bit.ly/2EK6mjR

| NVRE explică (pentru Salontanul):

Dar as vrea Debian Linux nu Ubuntu.E o diferenta la instalare?

| Salontanul a răspuns (pentru NVRE):

Nu. Nu este diferenta. Tota asa se instalaza si Linux (toate sunt derivate Linux) su Ubuntu.

| NVRE explică:

Skypeul meu : AnonimKiller si am o poza foarte ciudata happy

| NVRE explică:

Dar mi-as dori Debian linux nu Ubuntu

| NVRE explică:

E obligatoriu sa folosec Virtual Box?

| NVRE explică:

Oops am vrut sa spun Kali linux e o diferenta intre Obuntu si kali linux. Oare tutorialul merge si pentru kali linux