| NVRE a întrebat:

Cum se sterge o partitie deoarece am full si nu imi arata o partitie mai mare ci doar un de 25 de gb.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde cat de mare este discul de pe care vrei sa stergi.
De pe partitia C: poti sterge materialele puse de tine: poze, fime, muzica, alte documente, poti dezinstala programe ce nu le folosesti, etc. Materialele tale le poti muta pe alta partitie sau disk, sa nu se piarda.
Daca hard disk-ul este mai mare, atunci se poate mari partitia C:, micsorand si miscand intai celalalte partitii.

| NVRE explică (pentru Bula):

Nu mai conteaza.
Am rezolvat problema acum ceva timp.
In orice caz muktumesc de raspuns.

1 răspuns: