| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare de ce nu merge sa descarc nimic de pe magazin play, imi apare pauzat la versiunile mai vechi si descarcare in astepare la versiunile mai noi! Nu reusesc in nici un fel sa gasesc problema! Telefonul este Allview V2 Viper!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici si urmeaza pasii raspunzand si la intrebarile din josul paginii: https://support.google.com/googleplay/troubleshooter/6241347?hl=ro
La mine s-a rezolvat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa fie pauza intre semnul? si litera h. Cand il copiezi in browser sterge pauza.

| CipriEm23 a răspuns:

Tot nu merge

| Andrei9923 a răspuns:

Asa am patit si eu cu un Allview X2 soul lite si l-am dus inapoi.