| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare de la metin2ro. Am citit o carte a misiunii si am o misiune care se numeste misterul maimutelor usoare. Am de omorat maimute care cica se gasesc in desert. Eu am cautat in tot desertul si n-am gasit va rog sa ma lamiriti si sa-mi spuneti cum ati facut acea misiune. MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| CatalinaMarina a răspuns:

Este un templu in desert. ii in mijlocul desertului...

1 răspuns:
| Derye a răspuns:

In desert exista 2 Temnite: temnita maimutelor medie si experta. Cea experta este in centru iar cealalta mai jos.
Apasa pe Harta si vezi acolo!