| Jude_Andrei_2000 a întrebat:

Deci am abonament la telekom (50 de lei pe luna). Problema e ca imi descarca jocuri/filme(Pc) cu doar 800Kbs deci nici macar 1mbs deci foarte foarte putin si nu stiu ce sa fac, ma puteti ajuta cu cateva sfaturi?

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Verifică telefonul că știe 4G, verifică că ai telefonul setat pe 4G, verifică că în acel moment ești pe o frecvență de 4G.
Dacă toate acestea sunt, sună-i pe cei de le Telekom.

| CM7YRE a răspuns:

Deci de cat ai banda? Deci daca abonamentul e mic, deci alt abonament. Daca ai fir adsl, nu prea are cum sa-ti treaba banda de o anumita viteza 10-20mb. La ce viteza spui ca ai tu, tu poti avea o banda de 6-8-10 Mb/s. Viteza e influentata si de oameni de la care iei.

| CM7YRE a răspuns (pentru CM7YRE):

*oamenii, persoanele, seederi etc.