| evellinalalala a întrebat:

Am o întrebare despre WhatsApp, dacă am adăugat pe cineva la block, cealaltă persoană dacă mă are contacte tot mă vede în lista lui de WhatsApp?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, vei apărea în continuare la contacte, dar nu îți mai poate vedea poza/starea. Iar mesajele pe care ți le va trimite în tot acest timp, nu le vei primi niciodată.
Deci, tu vei putea vedea în continuare poza lui, dar el nu va putea vedea poza ta.

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Da te poate vedea, decat daca iti trimite mesaje sau ceva tu nu le mai primesti

| Claraaaaa16 a răspuns:

Probabil da, dar nu o sa poate sa iti trimita mesaje, sau sa te sune. Poza de profil probabil o sa ti-o vada in continuare.

| FleshUl a răspuns:

Da, dar nu o sa ii vezi poza si indiferent de ce iti trimite, tu nu o sa fii notificat in privinta cu mesajele!