| krassname a întrebat:

Am o intrebare legata de FB. Am intrat acum mult timp pe profilul cuiva, o persoana pe care nu o cunosc...iar dupa cateva zile am vrut sa vad ceva si a aparut Linkul pe care l-ai deschis a expirat sau pagina este vizibilă doar pentru o audienţă din care nu faci parte.
Ok...am inteles, dupa ceva timp tot asa am gasit o persoana care posta chestii interesante si am marcat pagina ca favorita, am incercat sa intru dupa cateva zile din nou pe profilul ala si a aparut aceeasi chestie. Chiar isi dezactiveaza toti profilele la cateva zile? laughing Mi-am facut alt cont special ca sa vad daca cumva va functiona, si mi-a aparut acelasi lucru.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau te-a blocat daca esti vreun stalker happy modul cum te-ai exprimat e foarte ciudat, eu cred ca urmareai pagina si persoana respectivawinking

| krassname explică (pentru anonim_4396):

Daca intram din cand in cand sa vad ce citate mai posteaza inseamna ca sunt un stalker? wtf...cum ar fi putut sa-si de-a seama? din moment ce nu dau like si nici nu ne aveam in lista

| Anabelle1203 a răspuns:

Da,inseamna ca si l-a dezactivat. big grin