| Mitru_Denis_1998 a întrebat:

Am o intrebare: m-am saturat ca de fiecare data cand intru pe youtube sa ascult muzica, imi apar mereu acele reclame care pur si simplu ma scot din sarite. Hmm mai ales daca faci altceva si asculti si muzica in acelasi timp, iar la un moment dat iti apar eternele reclame si trebuie sa le dai Skip. Daca aveti vreo parere despre cum sa scap de ele, m-ati ajuta daca mi-ati spune-o. Va multumesc anticipat.(O zi frumoasa sa aveti).

1 răspuns:
| Yuzoo a răspuns:

Poti incerca un adblocker pentru programul care il utilizezi. Cauta pe google Adblock Chrome (Mozila etc.) si instaleaza, acela e doar un plugin care iti va bloca orice reclama de pe orice site (chiar si reclamele alea stupide de la inceputul videoului de pe youtube)

Link:

https://adblockplus.org/

Poti selecta in dreapta butonului de Install pentru care dintre programe vrei. Bafta!