| vic00004 a întrebat:

Am o intrebare: mi am instalat sopcast-ul si nu imi merge... mi a mers un pic la inceput si atat. cand il deschid imi apare:can not access sopcast service...ce pot face?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Salut. Serviciile online furnizate de sopcast intampina dificultati in ultima vreme din cauza unor persoane care au atacat severe-le respective.
Noi nu putem face nimic in a rezolva problema asta. Insista doar sa te conectezi la posturile tv online si pana la urma vei reusi. S-ar putea sa ai noroc.

| vic00004 explică:

Ok mersiwinking

| florin312 a răspuns:

Sa il ei din nou dar free nu trial