| soket a întrebat:

Ocmai mi-am achizitionat un Samsung Galaxy Note N7000 si am Android 2.3.5 (Gingerbread), as vrea sa stiu daca pot sa ii pun Android 4.1 Jelly Bean si cu ce program as putea. Funditaa

Răspuns Câştigător
| DX190 a răspuns:

Sincer nu recomand sa ii faci upgrade, stiu o persoana care si-a facut upgrade si uneori nu ii mai merg unele chestii la telefon.

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu strici nimic...va merge chiar mai bine daca ii pui 4.1

| soket explică:

Ce sanse am sa stric telefonul daca il upgradez la 4.1 Jelly Bean?

| DX190 a răspuns (pentru soket):

Sincer nu recomand sa ii faci upgrade, stiu o persoana care si-a facut upgrade si uneori nu ii mai merg unele chestii la telefon.