| gingergirl1 a întrebat:

Am o intrebare! Pe facebook imi apar adeseori norificari de genul:"X a distribuit o fotografie","X a adaugat o fotografie noua" dar nu sunt etichetata in ea si etc! Intrebarea este de ce imi apar notificarile alea?

2 răspunsuri:
| ady91 a răspuns:

Iti apare asta pentru ca il ai pe X la prieteni favoritiwinking De asta primesti notificari.
Cand intri pe profilul lui dai pe Prieteni(Friends) si acolo sa bifezi/debifezi optiunea prieteni apropiati (favorit friends)

| KimHyeSeok a răspuns:

Mno, esti prietena cu cineva care la fel e prieten cu X, X, Xrolling on the floor Patesc si eu. SPer fundita!big grin