| Xenoverse a întrebat:

Am o intrebare! pe un ssd poti instala numai sistemul de operare? sau poti sa navighezi pe net, sa joci jocuri, sa vezi filme si sa copiezi tot felul de fisiere? dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa instalezi si pui ce vrei tu pe un SSD.
SSD-ul face tot ce face un HDD doar ca e mult mai rapid

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Absolut orice poti instala

| HTH a răspuns:

SSD este un DISPOZITIV DE STOCARE. (solid state drive). E mult mai rapid decat un HDD, dar se arde mai usor.

| Xenoverse explică (pentru HTH):

Ce vrei sa spui ca se arde mai usor?

| HTH a răspuns (pentru Xenoverse):

SSD-urile sunt mai sensibile la intreruperile bruste de energie electrica, comparativ HDD-urile.

| peperonies a răspuns (pentru HTH):

Cu cine manca-ti-as?

| HTH a răspuns (pentru peperonies):

Nda, am gresit, felicitari! Bravo, m-ai corectat! Esti super!

| peperonies a răspuns (pentru HTH):

Nu te-am corectat cu nimic doar eram curios cu cine se arde ssdu big grin