| misker a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au comandat ceva de pe e-boda macar o data:In cat timp v-au venit voua comenzile si cum s-au desfasurat ele?

Răspuns Câştigător
| W0rld a răspuns:

Salut! Depinde si cand faci comanda. Eu, mi-am comandat o husa intr-o zi de sambata si mi-a spus ca comanda va fi efectuata in 48 de ore lucratoare. Marti am primit email in care spunea ca comanda mi-a fost actulizata si imi va fi livrata miercuri. ( ziua urmatoare)
Depinde si ce comanzi si cand faci comanda.
Funda?

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Dureaza ceva, cam o saptamana sau 2, depinde de numarul de comenzi.
Ori cum ce produs e-boda nu gasesti pe eMAG?
Incearca pe eMAG si cred ca il vei gasi si acolo, poate chiar la un pret mai bun, sau o diferenta de max. 20 de lei, ce ce nu cred.
La eMAG, dupa efectuarea comenzi, a doua zi intre orele 09:00 Dimineata - 17:00 Dupa-amiaza iti vine coletul.
Daca valoarea acestuia depaseste 90 de lei atunci transportul e gratis, daca e mai mic de 90 de lei atunci transportul costa 11 Lei.
Sper ca te-am ajutat.
Baftawinking

| Calin_Noris_1998 a răspuns:

Eu am luat tableta de pe eboda si mie mi-a venit in 2saptamani.dar am fost al 4-lea pe lista