| Lordus a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au the sims 2. Stiti in ce sims 2 se pot cumpara masini deoarece am incercat the sims 2 seasons si bon voyage si nu pot cumpara masini. dau funda primului care imi va fi de ajutor laughing

2 răspunsuri:
| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Paii...in sims 2 night life ai mashini. Poti sa iei masini si in pachetul The Sims 2 Double Deluxe, care contine si sims 2 night life! Funda?

| cockieeee a răspuns:

Nu stiulaughing) da'mi funda ca ti; am raspuns primarolling on the floor xD