| butterfly12345 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi: cam schimb setarile la un laptop pentru ca atunci cand inchid clapeta sa-mi continue aplicatiile, de exemplu daca ascult muzica atunci cand voi inchide clapeta sa continue, pe cand acum intra in stand by, please help me!

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Este imposibil sa faci asa ceva.din cate stiu eu.
Este posibil sa dai laptopul pe optiunea Lock.Asa aplicatiile vor merge, la fel si muzica, dar clapeta nu o vei putea inchide, pentru ca atunci cand o inchizi laptopul intra pe Sleep.
P.S. cand e pe optiunea Lock, muzica va trebui sa mearga non-stop pentru a nu intra pe Sleep sau chiar Hibernate thinking

| butterfly12345 explică (pentru Artemisia):

Da multumesc pentru raspuns dar am aflat ca se poate face chestia asta cu laptopul si am reusit, multam oricum!

6 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Nu la va continua pentru-ca laptopul cand ii inchizi clapeta el intra in modul stand-by... Si nai ce sa-i faci! FUNDA?big grin

| xXkenzorXx a răspuns:

Pai cand o aplicatie e in desfasurare pe laptop si tu ii inchizi clapeta, el se va inchide din functionat si va fi un fel de stand by (de fapt este) si tu nu vei mai putea face nimic!
O stiu pe chestia asta de cand sunt mic!
Mama laughing
Oricum, sper ca te-am fost de ajutor si as vrea o funda!

| butterfly12345 explică (pentru xXkenzorXx):

Se pare ca nu esti prea documentat,ma rog pana la urma te-ai inselat in privinta laptopului, mersi oricum pentru raspuns, bafta

| xXkenzorXx a răspuns (pentru butterfly12345):

Imi pare rau ca nu am fost de ajutor.

| Eric_Kelerman_1989 a răspuns:

Macar spune-ne si noua cum ai reusit