| Parkmin a întrebat:

Poate cineva sa imi vada de pe alt pc ...conversatiile de pe mess, adica exista programe care pot face asta, s-au trebuie sa fii un expert in hacking?

3 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Da, oricine stie sa folosesca keylogger. Spre exemplu, este un program, prorat, care, odata intrat in pcul tau, vede tot, stie tot, are acces la ce vrea el. Mai bine te feresti de c"chestii" luate de la necunoscuti. Funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Conversatiile de pe mess sunt salvate pe serverele yahoo mai nou deci orice are acces la contul tau de mess poate sa iti vada conversatiile de pe orice calculator

| iron2man a răspuns:

Daca e hacker poate sa vada tot ce ai in pc si discutiile. Altfel sunt povesti, nu sunt programe.