| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Am o intrebare, putin stupida. Zborul cu avionul e sigur? mi`e frica ca de dracu` sa zbor, si e chiar necesar...si am si rau de inaltime, am inteles ca sunt medicamente pentru asta? e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Exista happy. Si eu am rau de inaltime, dar gandeste-te ca multi oameni au zburat cu avionul si nu au patit nimic.

7 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Si eu stiu ca echipamentele electronice functionale sunt interzise (ca de exemplu telefoanele mobile, laptop-urile, psp-urile, si altele) precum si armele, sau chiar diferite medicamente, depinde de compozitia lor;

| calubalan a răspuns:

Conform statisticilor este cel mai sigur mijloc de transport dintre toate cele folosite de om.

| eugem35 a răspuns:

Da sunt medicamente nu se intampla nimic si ceri cand se face servirea un pahar de vin bafta

| superstar21 a răspuns:

Da.nu trebuie sa-ti fie frica eu am 11 ani si am zburat cu avionul de la 6 ani. nu trebuie sa-ti fie frica.iti ei leptopul la tine si te joci pe el. da, exista multe pastile pentru a, nu-ti mai veni rau in avion. si oricum, daca iti mai vine rau sa stii ca aveti pungi de fomitat la blue air

| LoooVe <3 a răspuns:

@SuperStar21:
1) Se scrie "laptop"
2) NU ai voie cu laptop in avion
3)se scrie "vomitat"

| babyy_8783 a răspuns:

Si eu am rau de inaltime...
dorm tot drumu sa uit ca zbor, cu timpu te mai obisnuiesti.:d
cat despre pastile nu stiu, numai pentru masina da de avion chiar nu stiu.

| girofar a răspuns:

Nimic nu este sigur in Romania!