| andra_5656 a întrebat:

Voi ce ati alege intr Nokia c3 si samsung galaxy mini S5570?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Samsung Galaxy mini, vremea symbianului a apus, telefoanele Nokia (datorita symbianului) sunt cele mai proaste telefoane la ora actuala. Uita-te dupa un telefon cu sistem de operare android.

3 răspunsuri:
| Nestle a răspuns:

Dintre cele 2, Galaxy Mini clar, dar in locul galaxy-ului iti recomand LG Optimus One, are rezolutia mai buna(si da, este un mare avantaj), mai multi rami, etc.

| Mimi_6217 a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy mini.

| Ðξξð a răspuns:

Buna andra... eu cred ca as alege Nokia c3 deoarece telefonul Nokia a fost si ink este cel mai bun telefon.asta e parerea mea. sper ca ti'am fost defolos. love struck