| PupicelT a întrebat:

Am o maaaare rugaminte, am facut niste poze cu telefonul si din greseala le-am sters fara sa le fi descarcat, exista vreo sansa sa recuperez pozele cu vreo aplicatie sau altcumva? Telefonul e Android, daca foloseste la ceva laughing P.S pozele nu erau pe cartele SD, ci salvate in memoria interna. P.P.S am gasit thumnailurile pozelor din folderul cache, dar se vad in dimensiuni mici, ce pot sa fac? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Eu am cont pe o gramada de site-uri
Si cum ca de fiecare data cand apare un tel nou de la Samsung sau Apple tata mi-l cumpara eu nu am chef sa tot pun pozele pe celalalt telefon asa ca am activat pentru toate site-urile 'sync'
Cand fac o poza noua si daca am net mi se posteaza singura fara sa fac nimic si o pot vedea doar eu pana cand setez sa o vada si altii

| PupicelT explică (pentru DimaIsTheBoss):

Ummm da...eu nu am activat sync thinking Aia e, ma resemnez laughing

4 răspunsuri:
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Doar daca s-au postat undeva
Daca nu....adio poze!

| PupicelT explică (pentru DimaIsTheBoss):

Adica cum daca s-au postat?

| DimaIsTheBoss a răspuns:

Thanks for that you choose my answer to be the won