| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare mare problema si am nevoie urgenta de ajutor. Acum cativa ani m i-am facut un canal Youtube si am postat un video. problema este ca nu mai stiu parola si nici emailul de la cont fiindca a trecut mult timp. Ce as putea face ca sa fie sters macar videoul. FUNDA PENTRU CEL CARE IMI DA O SOLUTIE VALABILA.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Imi pare rau, si eu am patit.
Nu exista solutii pentru a sterge un clip de pe alt cont chiar daca trimiti n rapoarte si mii de feedback-uri in care le povestesti situatia, iti spun din experienta.

| Anonima8943 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ai incercat sa raportezi?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Anonima8943):

Ce parte din "chiar daca trimiti n rapoarte" nu se refera la raportarea acelui clip?

| Iunix a răspuns:

Ce videoclip? că vreau să-l văd. De ce ai vrea să-l ștergi, bănuiesc că oricum are câteva vizionări.

| Anonima8943 a răspuns (pentru Iunix):

Nu vreau sa il vada nimeni

| Anonima8943 a răspuns:

Sau nu stii ce se intampla daca contul este un anumit timp inactiv? Youtube il sterge?