| noemyalexandra a întrebat:

Am o mare nedumerire. :D Cum aflu daca cineva m-a sters din lista de messenger? Si ca sa va ajut, va dau cateva detalii. El se mai afla in lista mea de mess, este tot timpul offline si daca il verific pe http://www.ydetector.com/ imi apare tot offline. Nu stiu daca aceste detalii v-au ajutat, dar va rog sa veniti cu un raspuns. Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Mai mult ca sigur ca si-a schimbat adresa de Messenger...

| secretname_8475 a răspuns:

Probabil ca te.a sters din lista lui si u cand te uiti chiar era offline...sau si.a schimbat id.ul funda?

| noemyalexandra explică:

Nu stiu daca ar face asta... are adresa asta de mess din 2006. . big grin

| noemyalexandra explică:

Deci... de schimbat id-ul... nu si l-a schimbat.sunt sigura de asta. oricum mersi mult. totusi, nu m-a ajutat prea mult.