| AndreeaDeeaDs a întrebat:

Am o mare problema. Am avut un cont de gmail al unui fost prieten băgat pe telefon, el și-a schimbat parola dar contul a rămas la mine pe telefon și îmi tot apar notificări ca s-a deconectat de la sesiune. Cum fac sa îmi dispară contul lui și sa rămână doar al meu?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Resetare de fabrica, dupa care iti configurezi din nou telefonul.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salutare! Îi dai o resetare din fabrică! happy Funda? big grin laughing

| gabriel2004o a răspuns:

Intri în setările telefonului
Cauti "conturi și backup"
Și acolo găsești "gestionare conturi"
Iar de acolo cauți contul contul prietenului și îl ștergi

| Flar3 a răspuns:

Îl elimini din stocarea celuilalt telefon, vezi dacă merge.