| XDoom_Emi_1998 a întrebat:

Am o mare problema cu laptopul.Am windows 7....astazi l-am deschis dar nu mai puteam deschide nicio aplicatie.Nu merge nimic( Mozzila,Internet Explorer,Winamp, nici macar run sau sistem restore.Am incercat sa ii dau sistem restore printr-o alta metoda dar nu imi gaseste save-uri.Tit ce merge este sa deschid My computerul, control panel si alte chestii ca astea.Ma puteti ajuta? Nu vreau sa imi restartez windowsul.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Windowsul e de vina reinstalare

| XDoom_Emi_1998 explică (pentru RAY):

Nu e adevarat.Am laptopul de doua luni si windows-ul la fel si nu am avut probleme de genul asta pana acum. happy

| XDoom_Emi_1998 explică (pentru RAY):

Oricum,reinstalarea windowsului era ultima solutie la care voiam sa apelez

| HardCore7750 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul

| Ela_Miha_1986 a răspuns:

Intra in SAFE MODE si da-i o scanare de virusi.

| XDoom_Emi_1998 explică (pentru Ela_Miha_1986):

Nu am antivirus.Totusi am dat scanare cu programul inclus in Windows si nu gasit nimic