| NarcisD1 a întrebat:

Am o mare problema cu laptopul, Cand deschid laptopul totul bine se incarca windows-ul si dupa aia ecranu ramane negru cu cursoru de la maus care pot sa il misc, am incercat cu safe mode dar tot la fel! Ce pot face!

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Display-ul negru am inteles. Iconurile pe desktop se vad? Sau display-ul este negru complet si se vede numai cursorul? Ceva mesaj de eroare nu-ti afiseaza?

| xJuliusx a răspuns (pentru xJuliusx):

P.S. Cred ca este de la Windows Genuine (licenta pe windows). Se poate rezolva dar aici nu avem voie sa incurajam pirateria.