| vip425 a întrebat:

Am o mare problema cu skype-ul.De fiecare data cand vreau sa il deschid imi apare imaginea alba.
http://imgur.com/Wm2P4Zo
Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Folosesti vreun program pentru marirea performantei (de exemplu "TuneUp Turbo Mode")? mi se pare ca nu functioneaza cu tema clasica de la windows pentru ca necesita efecte visuale si de asta. incearca sa pui tema basica.

| vip425 explică (pentru al3xander):

Mi-am pus acum teama Basic si tot asa face.Nu folosesc niciun program de marirea performantei.