| dyanaalways a întrebat:

Am o mare problema.mi-am pus parola la cardul de memorie al telefonului si acum am uitat-o.la telefonul meu cel vechi nu imi cerea parola dar la cel nou o cere.am un Nokia x3.ce sa fac? am incercat orice dar nu o mai stiu.nu pot sa o resetez fara parola sau ceva nu stiu.....primul raspuns care sa ma ajuta un pic

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conecteaza la cablul de date, fa backup, formateaza cardul si apoi copiaza la loc tot ce aveai.

| NewDoctor a răspuns:

Daca ai cititor de card la PC, formatezi cardul.

| Nick_Mym_1989 a răspuns:

Card reader=>formatare