| mikutzzza1000 a întrebat:

Am o mare problema (pentru mine e mare). Nu aud sunetul in messenger si pe orice pagina de internet. In winamp se aude. stie cineva care ar fi cauza si sa-mi explice si mie pe intelesul meu.

Răspuns Câştigător
| badcommandorfilenamef1 a răspuns:

Daca ai iconul Volume, reprezentat prin-trun difuzor, in System Tray, jos in dreapta, faci dublu click pe el si vezi sa nu fie vreun buton pe Mute ( daca e, il debifezi ) si daca este redus volumul la minim la vreun buton, il ridici la maxim. In caz ca nu ai iconul in Tray, mergi la Start>Control Panel>Sounds and Audio Devices si faci dublu click. Bifezi, sau debifezi si bifezi din nou butonul Place volume icon in the taskbar; apoi faci click pe Advanced si verifici butoanele de volum. Daca tot nu merge, revii la setarile Audio si Voice, eventual la Voice faci si un Test Hardware. Sper sa te descurci, succes!

1 răspuns:
| campanario a răspuns:

Langa ceas jos este desenat o boxa. Dai click pe ea, si te uiti daca iti este inchis sunetul la messenger. Sper ca te'am putut ajuta happy. Eu am Windows Vista, probabil la altele difera.