| Infraverde a întrebat:

Am o mica mare problema, si multumesc in avans oricui se deranjeaza sa citeasca. O sa o iau razna daca nu imi instalez Windows-ul cat mai curand, dar nu am cum decat de pe un stick.
Acum, partea proasta e ca de fiecare data cand incerc sa fac stick-ul (orice stick, am incercat 3 pana acum) bootabil, sa il formatez, mai exact, primesc ceva eroare, cum ca e "in use". Acum, nu-s retardata, nu le deschid nicaieri, toate sunt goale, inchid autoplay-ul, nici nu poate fi vorba ca eroarea aia sa fie pe bune.
Am instalat un antivirus (great rated - I'm a pirate, YAAARRR) si si-a facut treaba in rest, perfect, insa nu a rezolvat nimic cu stick-ul.
Are cineva vreo idee despre cum reuseste pc-ul sa se joace cu nervii mei? Nu mai stiu ce sa incerc, si presimt o pubela in viitorul lui.

6 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Șterge partiția pe care-ai dat să se instaleze windows-ul și apoi dăi să se instaleze. Nu o formata, lasă windows-ul s-o formateze singur

| Infraverde explică (pentru Bernoullie):

Omfg, daca sterg partitia pe care e instalat, cum fecale il mai instalez dupa? N-am suport, CD, stick, whatever.

| AleXzpm a răspuns (pentru Infraverde):

laughing

| Moshoo a răspuns:

Banuiesc ca ai cautat dar totusi te-ai uitat si aici?
http://www.go4it.ro/download/utilitare-sistem/wintoflash-0.7-8996975/

| Infraverde explică (pentru Moshoo):

Am incercat fiecare programel de genul asta. Nu e asta, eu folosesc Rufus, de obicei. Chestia e ca nu apuca sa faca nimic, pentru ca nu merge formatat. PC-uri proaste. O sa ma rezum la porumbei calatori si sotron de-acum incolo.

| Moshoo a răspuns (pentru Infraverde):

Ai incercat cu Unlocker? Ca sa vezi daca e blocat de ceva de cineva.