| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o mica problema: Am descarcat counter strike source si este in limba rusa si nu stiu cum sa il bag in engleza ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot
da tu cemi dai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google css english patch

| GaleaMarius a răspuns:

Intra in Google Translate...Incerca sa copiezi scrisul in rusa in dai in engleza si cauta setari etc...; D daca nu merge ia-ti altuls

| TooToooo a răspuns:

Poi e cam greu sa schimbi css... Mai bine ai downloada alt css de pe google sau trackere dar scrii "Counter-strike source engleza"(css engleza"

| giokaiorgzoran a răspuns:

Am descarcat si eu un css in limba rusa.
am incetcat sa il bag in limba engleza nu am reusit.
descarca alt css