| DoarOana a întrebat:

Am o mica problema cu telefonul meu.

Am un iPhone 3gs si cand incerc sa ii dau update la un nou software (4.2) imi da eroare "There was a problem downloading thesoftware for the iPhone "numele". The network connection timed out.

Make sure your network settings are correct and your network connection is active, or try again later."

Eram conectata la internet si am incercat sa ii dau update inca de cateva ori dar nu mi-a mers. Ati patit vreodata ceva de genul asta?

3 răspunsuri:
| AstaMicu a răspuns:

E din cauza la net!
Te-ai conectat prin wifi?
Vezi daca intr-adevar esti conectata la net!

| art001 a răspuns:

Nu fa update la iphone! il blocheaza...nu stii ca la iphone-uri nu se pot face update-uri?

| sudy a răspuns:

Eu cred ca e o mare problema nu una mica