| dglbunicu a întrebat:

Am o mica problema. Mi-am instalat Windows 8, acesta ruleaza perfect. Insa cand deschid Laptopul nu-mi m-ai para " Toshiba " si butoanele pentru bios. Stiind comenzile am icenrcat sa le accesez insa nu-mi intra in bios, direct se deschida windowsul. Deci intrebare a " Cum pot face boot la un CD Cu Win7 daca nu imi apare happy?! funda

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Din BIOS. La ordinea de bootare, DVD-ul sa fie primul. Si stinge laptop-ul de tot, ca la tine hiberneaza.

| dglbunicu explică:

Te contrazic. Se inchide complet. Nu pot accesa BIOS-ul, ca setarile de boot stiu sa le fac.