| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema:tot timpul cand se deschide pc-ul si se conecteaza internetul, mi se deschid automat dou site care nu se conecteaza.as dori daca se poate sa ma ajute cineva sa nu se mai deschida acele site la pornitea internetului.multumesc anticipat pentru ajutor, dau funda celui care ma ajuta

4 răspunsuri:
| 220V a răspuns:

Ce site-uri? te ajut eu dar sa-mi spui ce site-uri

| 220V a răspuns (pentru ionel27ro):

Uita-te la programe instalate poate ai ceva instalat in leg cu paginile alea

| xPiinkiix a răspuns:

Eu cred ca ai virusi.ar trebui sa iti reinstalezi windows`ul. daca nu merge nici asa. thinking Du`te cu el la cineva la reparat.