| Chisalita_Florin_1998 a întrebat:

Am o nedumerire. Am comandat ieri un Laptop de pe Altex si dupa am cerut ca aceea comanda sa fie anulata iar aseara am primit un mail in care scria ca comanda a fost anulata dar pe sit-ul lor cand ma uit la Urmareste Comanda nu scrie ca a fost anulata. Ce sa inteleg?

Dau funda, promit.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate insemna ca, la ora respectiva, site-ul lor nu a fost actualizat.
In orice caz, daca ai primit confirmarea anularii, n-ai de ce sa-ti faci probleme, este deja problema lor.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! Si daca vine n-ai de cat s-o refuzi. N-o ridici de la curier.