| Robert_Mocanu_1996 a întrebat:

Am o nedumerire, cand doresc sa descarc ceva din Google Play, pur si simplu nu merge! Ii dau sa se "Instaleze" si imi apare "Descarcare in asteptare...". Am asteptat cu orele sa se descarce si nimic, ramanea pe descarcare in asteptare crying. Semnalul era la maxim,, eram la un metru de router. am incercat si in alte locatii crezand ca este de la router-ul meu, dar intampin peste tot aceeasi problema. Sper ca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi, Multumesc!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| oVENsiv a răspuns:

Poti sa incerci urmatoarele lucruri:
-Asigura-te ca ai data si ora corecta
-Intra in setari->Aplicatii->Google Play Store->Clear Data si Clear Cache.
-Aisgura-te ca ai ultima versiune de Google Play instalata.
-Opreste VPN-ul.
-Incearca sa te deconectezi de pe contul google si apoi sa te conectezi inapoi (setari->accounts)
-Daca toate astea nu sunt de folos cred ca trebuie sa iti dai un factory reset la telefon.

| Robert_Mocanu_1996 explică (pentru oVENsiv):

Ok, multumesc mult, singurul lucru care nu stiu exact cum se face e sa opresc VPN-ul sad

5 răspunsuri:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Nuie nici una e ca nu mai are memorie

| Robert_Mocanu_1996 explică (pentru Rosu_Cristian_2000):

NU, in niciun caz, mai am 8GB liberi

| Cosmin_Golita_1999 a răspuns:

E din cauza Wi-Fi-ului.Il ai slab.Asa imi aparea si mie

| Robert_Mocanu_1996 explică (pentru Cosmin_Golita_1999):

Eh, ai aici ai putea sa ai dreptate